15 Tem 2014

ARTIK GENÇ KIZLAR MAGIC SPLASH İLE GÜVENDE

Merhaba,

Daha önce sizlere gittiğim Gardenevent etkinliğinden söz etmiştim. Özellikle ilk kez orada tanıştığım, Magic Splash ürünün bende güzel duygular uyandırdığını ve hayatım boyunca hiç lazım olmamış olsa da mutlaka sevdiğim ve güvendiğim birilerine deneterek onun düşüncelerini aktaracağımı belirtmiştim.

Peki neydi bu ürüne beni ilk anda çeken ve kanımı kaynatan şey? 

Tabi ki ürünün doğum aşamasından satış aşamasına kadar, gününü gecesine katan, onu çocuğu gibi önemseyip, başarılı ve sağlıklı olması için çabalayan Didem hanımın içten tavırları ilk sırada yer alıyordu. İncelemem ve araştırmam için beni dürtükleyen bu duygu ürünün incelemesini yaptığımda beni bir kez daha kendine çekti. 

Günümüz dünyasında, kozmetik başarı elde etmek için hayvanlar üzerinde deney yapan bazı firmalar ve reklamlar sayesinde satış rekorları kıran ürünlerden sonra bu ürün gerçekten eskiden kozmetik aşığı olan ama bir kaç yıldan beri uzak duran biri için iyi geldi.

Önce size biraz üründen bahsetmek istiyorum. Sonra da kızım gibi gördüğüm sevdiğim arkadaşımın kızı Başak'ın ürün hakkında ki görüşlerini paylaşacağım. 

Magic Splash iki üründen oluşuyor. Birini kullanmazsanız diğeri işe yaramaz denilen ürünler değil bunlar. Ama beraber kullanırsanız daha iyi olabilir.

İlki Magic Splash Doğal Canlandırıcı Yüz Yıkama Jeli
Yağlı, karma ve normal ciltler için özel olarak geliştirilmiş. Ciltteki yağı ve kiri derinlemesine temizliyor ve size ferah bir cilt sağlıyor. Günde iki kere kullanılması öneriliyor. Hafif ıslak yüze parmak uçları ile masaj yapılarak yediriliyor ve özellikle T bölgesinde yoğunlaşılması öneriliyor. Sabun ve suyun ulaşamadığı yağı temizliyor ve cildin yağ dengesini korumaya yardımcı oluyor.

Daha fazla detay için buraya Tık Tık

İkincisi ise Magic Splash Anti Akne Jel
içermiş olduğu Çay Ağacı Yağı (Tea Tree Oil), Dexpanthanol, Vitamin E ve Bitkisel yağ kompleksleri ile akne oluşumunu önlemeye yardımcı olmakla birlikte özellikle akne oluşumuna yatkın ciltlerinde bakımında oldukça etkili. Yağlı ciltlerde dengeleyici özelliği nedeni ile yüz ve vücut bakımında tercih edilebilir.

O da aynı şekilde günde 2 kere uygulanması öneriliyor. 30 derecenin altında oda sıcaklığında saklanmalı. Göz ile temastan kaçınmanız gerekiyor.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya Tık Tık

İki ürününde ambalajı sizinde gördüğünüz gibi çok hoş. En güzel tarafını en sona sakladım. Artık makyaj yaşı oldukça düştü. Bunun yanında bir de ergenliğe adım atılması ile birlikte ne yazık ki bir çok genç kızımızın cildi neredeyse 10 yaş daha yaşlı gözüküyor. Bu ürünler hazırlanırken bu da düşünülmüş. 

Ve Magic Splash ürünleri 12 yaşından itibaren güvenle kullanılabilir. 

Sevgili Başak'a ürünle ilgili düşüncelerini sorduğumda bana şunları anlattı. O zaten çok güzel bir kız. Ancak zaman zaman sivilce ve siyah nokta sorunu yaşıyordu. 
Ürünü akşamları yatmadan önce kullandığını söyledi. Makyaj kalıntılarını tamamen yok ediyormuş. Kullandıktan sonra ferahladığını, yüzünün nefes aldığını hissediyormuş. Önceden cildinin yağlı olduğunu şimdi ise daha duru bir cilde sahibim diyor. 

Akne ve siyah noktalarında çok başarılı olduğunu, sivilcelerinde de gözle görülür derece de azalma yaşadığını anlattı. 

Hatta Şafak abla, sen bana hep bundan hediye et olur mu diyor :) Malum öğrencilik hayatı :))


Eğer sizde ürün hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz markanın web sayfasını mutlaka inceleyin.

http://themagicsplash.com/

Üye girişi yaparak online satın alabilirsiniz.

Akne ve sivilcesiz mutlu günler :)

Sevgiler

Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...