27 Eyl 2017

TrendBende Alışverişi

Merhaba,

Yazın Trendbende online alışveriş sitesinden yaptığım alışveriş detayları ile bugün sizlere seslenmek istedim. Trendbende sitesini aslında instagram adresinden tanıyordum. Çok sevdiğim evimizin manevi kızı Tuğba sıkı bir takipçileri :) 

TrendBende 2008 yılında kurulmuş bir firma. Doğrudan fabrikadan satış yapıyorlar. Bu nedenle ayrı bir mağazaları yok. Ancak sistemlerinde Affiliate Marketing yani yönlendirme yaparak komisyon alma sistemi de mevcut. Bunun için de mail yolu ile kendilerine ulaşabiliyorsunuz. 

Sitede kadın, erkek,çanta, ayakkabı ve aksesuar, ev tekstili gibi kategoriler mevcut. Ayrıca yeni gelenler ve outlet olduğu gib tek fiyat seçenekleri de var.Tek fiyat kategorisinde, fiyatlar 9.90'dan başlıyor ve 39.90 TL ye kadar gidiyor. Ben alışverişimi yaz sonuna doğru yaptığım için, genelde yazlık ürünler ve yaklaşan sonbahar nedeniyle mevsimlik birşeyler aldım kendime.


Beğendiğiniz ürünlerin detayına baktığınızda, kumaş türü ve beden ile ürün genel özelliklerinin yanında cm olarak beden ölçülerini de görebiliyorsunuz. Ben alışverişimi yaparken bu ayrıntıya dikkat etmedim ne yazık ki. Genel olarak ürünler dar kalıp ve genç kitleye daha çok hitap ediyor. Alışverişlerde kapıda ödeme yada kredi kartı ile ödemeyi seçebiliyorsunuz. Sipariş oluşturmadan önce üye olmanız gerekiyor ve üye girişiniz ile ürün satın alabiliyor, ürün kargolanmadıysa adres değişikliği yapabiliyorsunuz. 

Trendbende sitesinde su an kış için bir çok çeşit mevcut. Siteye bir göz atabilirsiniz.

Bir başka yazıda görüşmek üzere 
Sevgiler
Şafak 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...