28 Eyl 2016

Prima'dan Yeni Aktif Bebek Bezi
Merhaba,

Dün, P&G'nin bebek bezi markası Prima'nın Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen "masal" temalı basın toplantısındaydım. Biz uzun yıllardır Prima kullanıcısıyız. Büyük oğlum Ege'de Prima dışında hiç bir bez kullanamadık. Efe Deniz'de de bu nedenle çok zor durumda kalmadığım takdirde Prima kullanmaya devam ettim ve geceleri de halen devam ediyoruz. Bu nedenle davet gelince memnuniyetle katıldım. 

Bu toplantı ile Türkiye'de ilk ve tek olan "emici kanal teknolojisi" tanıtıldı. Toplantı salonu dekarasyonunda da bu güne özel masal teması vardı. Kahvaltı ile başladığımız buluşmada, anne bloggerlar, basın davetlileri ve Prima temsilcileri katıldı. 


Prima Aktif Bebek

Prima Türkiye ve Kafkaslar Marka Müdür Yardımcısı Cansu Türkay, geçen yıl gerçekleştirilen "Bir hayat Diliyoruz" isimli "1 Unicef Logolu paket= Hayat Kurtaran 1 aşı" kampanyasında birlikte çalıştıkları tatlı anne Tuğba Ünsal ve Prima Uzman Kurulu üyesi Psikolog Yeşim Çaylaklı toplantının diğer katılımcılarıydı. 
Cansu Türkay, Prima olarak masal kahramanı olarak gördükleri anne ve bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişmelerini her zaman ilk sıraya koyduklarını anlattı . Ayrıca emici kanal teknolojisine sahip bu yeni Prima Aktif bebek'de üç emici kanal bulunuyormuş ve bu durum sıvının belirli bir bölgede toplanmasını engelleyerek sıvıyı kendi içerisinde hapsediyormuş ve 12 saat kuruluk sağlıyormuş.

Buluşmada ayrıca Tuğba Ünsal çocuklarını, aile hayatlarını ve ailelerine yeni katılan üyeleri GıpGıp'ın da içinde bulunduğu kendi yazdığı masallarını bizlerle paylaştı.

Toplantının sonunda masalların bebekler için önemi değinen Prima Uzman Kurulu Üyesi Psikolog Yeşim Çaylaklı sözü aldı ve bize kısa bir bilgi verdi. Yapılan bir araştırma, bebeklerin anne karnındayken dinlediği bir masalı doğumdan üç gün sonra tekrar annesinden duyduğunda tepki verdiğini ve örneğin daha fazla emmeye başladığını ortaya koyuyormuş. Ayrıca masalların anne ve bebek arasında ki duygusal bağı güçlendirmenin en keyifli yollarından biri olduğu bilgisini paylaştı. 

Prima Aktif Bebek

Prima’nın “Çiş bir varmış bir yokmuş” sözleriyle hikayeleştirdiği yeni de bir reklam şarkısı vardı :) #çişbirvarmışbiryokmuş temalı etiketiyle sosyal medyada yer alırken, www.primabebekleri.com üzerinden de annelerin kendi bebeklerinin ismine özel hale getiriliyor. Böylece anneler bebekleriyle birlikte keyifle dinleyecekleri, kendileri ve bebeklerine özel “bir varmış, bir yokmuş” klibini oluşturabiliyor. Ben de benimkiler için bir video oluşturdum :) Siz de kendiniz için yapabilirsiniz :)


YENİ PRİMA AKTİF BEBEK HAKKINDA:

Yeni ve daha da geliştirilmiş Prima Aktif Bebek, aşağıdaki özellikleri sayesinde, sabah bebeklerin bir önceki gece kadar kuru kalkmasına yardımcı oluyor:

       3 emici kanal: Islaklığın eşit dağılmasına yardımcı olur ve bu da ıslaklığı bir yük haline getirmez.
       Esnek kenarlar: Gece boyunca sızdırmaya karşı etkili bir koruma için, bezin bebeğe rahat bir şekilde oturmasını sağlar.
       Kutu Katmanlar: Islaklığı emer ve bebeğin teninden uzak tutar.
       Pamuk gibi Yumuşak*: Bebeğin tenine değen üst tabaka yumuşak ve kuru olduğu için kaliteli bir gece uykusu sağlar.
       Nefes alabilme özelliği: Bebeğin teninin çevresinde hava dolaşımını sağlar.


* Ürün, pamuk içermez


Bir başka yazıda görüşmek üzere

Sevgiler

Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...