1 Şub 2016

Kırık Şemsiye İle Özgürlük Kadınla Başlar EtkinliğiMerhaba,

Cumartesi günü Kırık Şemsiye blogu sahibi sevgili Esra'nın etkinliğindeydim. Oldukça kısa sürede gerçekten çok güzel bir etkinlik hazırlamıştı. Esra her detayla, her dakika, ilgilendi. Etkinlik #ozgurlukkadinlabaslar hashtagi ile sosyal medyada ses getirdi bence. Hem eğlenceliydi, hem samimi. Resimleri gördüyseniz eminim sizde bunu hissetmişsinizdir.


Etkinlik mekanı, Büyükçekmece sahilde bulunan Kafeist Bistro'ydu.  Büyükçekmece sahil yazın bir çok kişinin geldiği keyifli bir yer. Kafe Bistro'da hem yemek yemek için hemde bir şeyler içmek için uygun bir mekan. Hem içeride oturabiliyorsunuz hemde isterseniz kışın kapalı yazın açık bahçesinde soluklanabilirsiniz.

Mekanda her çeşit yiyecek ve içecek mevcut. Mutfakta tanınmış ve kaliteli markalar kullanıyorlar. Bizim için de oldukça güzel bir masa hazırlamışlardı. Servis hızları çok iyiydi ve hepsi güler yüzlüydü. Yöneticisinden çalışanlarına kadar cafe personeline çok teşekkür ediyorum.

Etkinlikte zaman zaman duygusal anlarda yaşanmadı değil. Sevgili Esra her birimiz için çiçek buketlerini kendi elleri ile verdi. Bu güzel çiçekler, Es Çiçek tarafından hazırlanmıştı ve ben buketime bayıldım :) Hatta hemen facebook resmi yapıldı fotoğraf.


Sevgili Tatlımo.com etkinliğimize şahsen katılmıştı. tatlımo.com aynı zamanda Fruit Flowers 'ın kardeş firması. Hem leziz ürünleriyleydi hem de bize çok güzel tavsiyelerde bulundu. Bloggerları bu kadar iyi tanıyan bir firma daha görmedim. Kendisine teşekkür ediyoruz her şey için.Etkinlik süresince bol bol sohbet etme fırsatı bulduk. 

Etkinlik pastamız geldiğinde, aa Esra dedik neredeyse. Pastasını çok güzel benzetmişti Pasta Sanatı. Üstelik tadı da görüntüsü kadar güzeldi. 

Günün en keyifli anlarından biride, ineternet üzerinden satış yapan Deli Pazarı'nın bizler için gönderdiği maskelerin takıldıktan sonraki anlarıydı :) İlgili firmada, parti ile ilgili arayabileceğiniz her şeyi bulmanız mümkün.
Masalarımızda, Elif Kokulu Taşın hazırladığı, şapka şeklindeki kokulu taş ve Sosyopix'den bizim için seçilmiş resimler süsledi.


Küçük bir tiyo :) Böyle cüzdan boy bastırıp eşinize cüzdanında taşıması için hediye edebilirsiniz ;)


Diğer sponsor firmalarımızı ve hediyelerini bir sonraki postumda paylaşacağım. Herbirine teşekkür ediyorum. 15 blog yazarı olarak katıldığımız etkinliği #ozgurlukkadinlabaslar hashtagi ile takip edebilirsiniz. Bu güzel organizasyon için Sevgili Esra'yı da tebrik ediyorum.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere
Sevgiler
Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...