14 Kas 2015

Lerzan Karadan'lı 29 Ekim Etkinliği Sponsorları

Merhaba,

Bu akşam sizlere 29 Ekim'de Kayseri'de katıldığım #lerzankaradanli29ekim etkinliği sponsorlarından bahsetmek istiyorum.O gün yaşananlar ile ilgili yazdığım yazıyı okumak isterseniz Tık Tık


Lerzan'ın etkinliğinde hazırlıkları yaparken gelen tüm hediyeleri sunum masasında sergiledik. Sonrasında da tüm ürünlerle tek tek resim çektirdik. Gelen firma yetkilileri dinleyerek ürünleri hakkında bire bir bilgi aldık. İlk yazımda bahsettiğim sposorlarımızın dışında kalan markaları tek tek inceleyecek olursak; 

Daha önce güneş görmeyen saçlar için bir şampuan olduğunu hiç duymamıştım. #lerzankaradanli29ekim etkinliği sponsoru @lesoleilshampoo marka şampuan kapalı kişilerin oldukça ilgisini çekecektir. Tabi işi gereği saçlarını kapatanlarında.Tunapel çocuk market 2 katılımcıya oyuncak hediye etmişti. Kızım yok ama şu Barbie mutfak bana çıksa oynardım :)
 @topicremtr yüz ve göz temizleme suyu ile destek olmuştu. Kullananlardan güzel yorumlar dinlediğim ürünü detaylı olarak paylaşacağım ileriki günlerde.

 @cosmedturkiye deneme boy ürünleri ile bizimleydi. Teşekkür ediyoruz.

@mediwelltr nin dudak bakım kremlerini daha öncede denemiş ve çok beğenmiştim. migren bandını çok merak ediyorum. Bu ara sık yaşadığım için yakın zamanda kullanacağım kesin. 

 @nevacolor#lerzankaradanli29ekim etkinligimizde saç boyaları ve saç ürünleri ile bizlerle birlikte oldu. Deneyimledikten sonra blogunda ve@bloggerlarpaylasiyor da detaylı yorumlarıma yer vereceğim. Takipte kalın ;)
Bu yumuşacık havlu taa Denizli'den @ecocotton dan geldi. Organik ev tekstilinde oldukça iddialı olan firma ile ilgili yazım yakında blogda.
Hem ambalaj hem de içerik değişikliği yapan Kenton, Geleneksel Lezzetler serisi ile etkileyici tasarımlarıyla ve tatlarıyla market raflarındaki yerini almaya başladı bile.
Geleneksel Lezzetler Pratik tarifleriyle denemeye değer bence.
@dermolacom İmren hanım sitesinde sattığı ürünler ile bizlerleydi.  Güzel hediyeleri için  teşekkür ederiz. Severek kullandığımız@bebakacibadem #lerzankaradanli29ekim etkinliğinde bizlerleydi. Teşekkürler.


Lese Pasta Malzemeleri ve Ekipmanları bu güzel ürünlerle bizlerleydi. Teşekkürler. Severek kullanacağız.


Aspire kalori yaktıran hafif gazlı içecek ile bizlerleydi. 


@mutluyuzleratolyesi ,  #lerzankaradanli29ekim etkinliğinde 4 kişiye çocuk doğum gününde kullanılabilecek davetiye, şişe süsü gibi kartlar hediye etti şanslılardan biri de bendim. TeşekkürlerPastacılık dünyasında yakından tanınan @flowermolds Alper Çarkacı beyin hediyesi olan kalıplar güzel günlerde kullanılacak inşallah.


Kunter Kurt bey, o gün yanımızda olacaktı ama olamadı. Kendisi gelemese de kitapları bizlerleydi. 


Hc Hair Care daha öncede kullandığım Ovex ürünü ile bizimleydi.


Sevgili Zencefil Tasarım Evi Atatürk resimli magneti ve drajeli kavanozu bizler için hazırlamıştı. Temalı kurabiyemiz ise 


Atlas Halı bir kişiye çekilişle leke tutmayan halısını hediye etti. Bu video ile geçekten leke barındırmadığını görebilirsiniz.

Şeker Sugur'un gönderdiği bu şeker hamurları bakalım ne yaparken bizimle olacak :)


Pronail 9 dk. da manikur mucizesi ile bizlerleydi. Ben kendi kendime yapamasam da, kullanan bir çok arkadaş güzel şeyler söylüyor ürün için.


Salon Eurostil ve Reyka Güzellik bizlere bakım hediye etmişti ancak Kayseri'de olmadığımızdan kullanamayacağımız için kendileriyle bir başkasına hediye etmemiz konusunda fikir birliğine vardık. Yakında detayları duyuracağız.


Dr. Paste şeker hamurlarından bazıları kullanışdı bile. Oğlumla birlikte onlara hayat verdik :)


Tatlimo.com yine güzel bir sunumla o lezzetli hediyesi ile bizlerleydi. Teşekkür ediyoruz.Strocake Strofer Pasta , sunum yapılırken kullanılan köpük taban göndermişti. Teşekkürler.


Sizlerin nezdinde etkinliği düzenleyen Lerzan Kara 'ya ve günümüze renk katan sponsor firmalarımıza teşekkür ediyorum.

Sevgiyle Kalın
Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...