3 Mar 2015

MEDIPROCENTER'A BUGÜN ÜYE OLUN FIRSATLARI KAÇIRMAYINMerhaba,

Bugün sizlere yeni tanıştığım bir e-ticaret sitesinden bahsetmek istiyorum.

MediProCenter


MediProCenter 2014 yılında online medikal alışveriş sitesi olarak kurulan bir yer. Sitede Anne Sağlığından evde hasta bakım ürünlerine, Hastane demirbaşlarından gıda takviye ve vitamin ürünlerine, kişisel bakımdan tekerlekli sandalyeye, bebek bezinden süt saklama kabı kadar 23 kategoride bir çok çeşidi bir arada bulabiliyorsunuz.
Bu ürünü daha önce görmemiştim. Sezeryan kemeriymiş. İstenilmeyen kazalara karşı koruyormuş.MediProCenter e-ticaret sitesi güvenilir bir sağlık kurulu bünyesinde olduğu için kandırılma, farklı ürün gönderilmesi ya da hesap bilgilerinizin ele geçirilmesi vb. bir olay yaşama ihtimaliniz de yok. 

Zaman zaman bir çok kampanya yapıyorlar. Worldcard' a özel 6+4 taksit, bazı ürünlerde ücretsiz kargo, Günün ürünleri kategorisindeki ürünlere indirim ve havale ile ödemeye %3 indirim var. Bazı ürünlerin ikincisini %50 indirimli de alabiliyorsunuz hem de 115 TL üstü ödemelerde kargo bedava seçeneği ile.Tüm ürünlerde kapıda ödeme seçeneğiniz de var. Yani ben öyle hesap bilgilerimi paylaşmam internetten alışveriş yapmam diyorsanız, medical ürün yelpazesi geniş olan MediProCenter'dan güvendiğiniz markaların ürünlerini gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.Şu an yapılan bir kampanya da yeni üye olacaklara 10 TL indirim çeki verilmesi. Dünya Kadınlar gününe özel bir kampanya daha yapacaklarını duydum, öğrenir öğrenmez de sizinle paylaşacağım :)
Bence bugünden üye olun çünkü yeni kampanya ile diğerini durdurabilirler. Tabi ki son havadisler için beni takipte kalın :)

Sevgiler
Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...