4 May 2021

Sosyopix Yapışan Kare Çerçeveler ile Duvarlarınızı Süsleyin

 


Herkese merhaba,

Sosyopix artık bir çoğumuzun bildiği, sevdiği bir alışveriş sitesi. Hediye almak ya da anılarımızı ölümsüzleştirmek istediğimizde ilk olarak oraya bakmak aklıma geliyor benim. Her seferinde de aldığım ürünün kalitesinden çok memnun kalıyorum. 

Bu sefer ilgi alanımda yapışan kare çerçeveler vardı. Resminizi yüklediğinizde yapmanız gereken tek şey çerçeve rengini seçmek oluyor. Tercihe göre beyaz yada siyah çerçeve seçtikten sonra yapmanız gereken sadece kargoyu beklemek. O da zaten öyle hızlı geliyor ki, insan şaşırıp kalıyor:)Biz ailece Beşiktaşlı olduğumuz için şimdi evin bir duvarını siyah beyaz karışık bir şekilde resimlerle donatmak istiyorum. 

Çerçevelerin boyutları 20*20 cm , arkasındaki koruyucu bantı çıkardıktan sonra, yapışan bant sayesinde duvara monte edebiliyor ve ihtiyaç anında  iz bırakmadan kolayca çıkarabiliyorsunuz. 
Duvarda durur mu, düşmez mi diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Çerçevesi extra hafif üretildiği için böyle bir ihtimal yok. 
Hazır anneler günü de yaklaşmışken, sizlere hediye önerisi de olsun bu yazım. Eğer almak isterseniz Yapışan Kare Çerçeve linkinden alabilirsiniz.

Bir başka yazıda görüşmek üzere 

Sevgiler
Şafak 


KolayPeyk ürününden tam kapanmada İK’cılara büyük destek

 


Uluslararası Teknoparklar Birliği (IASP) tarafından covid-19 salgınına karşı evden çalışma süreçlerini destekleyen inovatif ürün olarak uluslararası ödül sahibi olan ve Türk mühendisleri tarafından geliştirilen KolayPeyk, tam kapanmada İK’cılara destek için platformunu ücretsiz kullanıma açtı.

KolayPeyk, bu zorlu dönemde, İçişleri Bakanlığı’nca 81 İl Valiliğine gönderilen duyuruda istenilen “Görev Belgesi” düzenlenmesi konusunda, tüm işyerlerine acil, resmi ve ücretsiz çözümler sunuyor.

Çalışan izinleri 17 gün boyunca, KolayPeyk üzerinden gönderilebilir

Başvuruda bulunacak çalışanın e-başvuru sistemini kullanımında oluşabilecek problemler, sistemsel yoğunluk, erişim hatası gibi geçici durumlar nedeniyle zamanında görev belgesi alınamaması durumunda, bir defaya mahsus olmak ve en fazla üç gün için geçerli olmak kaydıyla görev belgesi formunu manuel olarak doldurularak çalışan ve işyeri/firma yetkilisi tarafından imzalanmak suretiyle düzenlenebilecektir.

Muafiyet kapsamındaki işyeri, fabrika/imalathane çalışanları için düzenlenecek “görev belgesi”nde, e-başvuruda sıkıntı yaşanması durumunda, çalışanınızın görev belgesini, KolayPeyk üzerinden 17 gün boyunca elektronik imzalı ve ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.

Ayrıca, İçişleri Bakanlığı’nın tam kapanma tedbirleri kapsamında çalışma muafiyet izin belgesi ile ilgili olarak görev belgesi formunu, çalışanlar KolayPeyk üzerinden ücretsiz gönderebilir ve işveren de KolayPeyk üzerinden imzalayarak çalışanına kullanması için iletebilir.

KolayPeyk nedir?

Şirketlerin yasal zorunluluk olarak çalışanlarına elden tebliğ ettiği ve yazılı cevap alması gereken, “duyuru, yazışma, bordro, özlük işlemleri, ücret hesap pusulası, izin formu, KVKK, iş güvenliği” gibi bildirimlerin elektronik ortamda yapılmasını ve yine elektronik ortamda yazılı olarak cevap alınmasını sağlayan “uzaktan bildirim” ürünüdür.

KolayPeyk ile yaptığınız tüm bildirimler ve alınan cevaplar, yasal olarak geçerli olduğu gibi aynı şekilde gönderim ve depolaması da KVKK’ya uygun ve güvenlidir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...