29 Haz 2018

Cecile No Transfer Matte Performance Fondöten
Herkese merhaba,

Blogumda zaman zaman kozmetik ürünlerini de sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Ne kadar çok bu tarz paylaşımları arttırmak istesem de çok nadir zamanlarda makyaj yaptığım için istediğim kadar çok olamıyor malesef. Bugün ise geçtiğimiz günlerde denediğim ve oldukça beğendiğim Cecile no transfer matte performans fondötenden bahsedeceğim. Cecile ürünlerinin önceden oje ve lipglosslarını çok severek kullanmıştım. Fondötenin ise bu kadar başarılı olması açıkçası beni şaşırttı. Çünkü geçmişte çok yoğun makyaj yaptığım zamanlarda en büyük sıkıntı uygun föndeten bulmaktı. Allah'tan cildimde kapatılması gereken bir durum yok ama fondoten kötüyse, makyajda bir o kadar kötü oluyor. 

Neyse biz gelelim Cecile No Transfer Matte Performance Foundation'e. 

Adından da anlaşılacağı üzere, yapısı mat. Parlak görünümlü fondotenlerden zaten çok hoşlanmam. Bu benim için çok uygun oldu. Kapatıcılığı oldukça başarılı. Ambalajın Pompalı şişede olması görünüm olarak şık olmuş. Buluşma ve akma yapmıyor. Yüzde ağır bir his oluşturmuyor. 

6 farklı tonu var. Bende ki  202 Light Effect . Cecile Shop'da şu an %40 indirimli olarak 35.94 TL 'ye satılıyor. Eğer yeni bir fondöten arayışınız varsa bir şans verin derim.

Sevgiler

Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...