14 Şub 2016

Rotana Otel Burgu And Tango Arjaan'da Keyifli Bir Gün

Merhaba,

Geçtiğimiz hafta sevgili Özlem Mekik ve Funda Aydeniz'in daveti ile Rotana Otel, Tango Arjaan by Rotana 'da keyifli bir brunch geçirdik. 

Canlı müzik eşliğinde gerçekleşen brunch, kelime anlamı ile tam bir brunch. Kahvaltı ile başlayan sabahınız, öğle yemeği ile devam ediyor. Size de sohbet edip yemek yemek kalıyor :)


Otel hakkında genel bilgi vermek gerekirse, Otel İstanbul Maltepe'de bulunuyor.  Rotana Otel Ortadoğu zincir otellerinden. Merkezi Dubai'de. Türkiye'deki otelin mimarisi bir dönem ses getirmişti belki hatırlarsınız. Dap Yap'ya ait Burgu binalarda. Bina burgu şeklinde yanılmıyorsam -ki yanılıyor olabilirim :) 106 derece eğikti.

Otelde 2 odalı suitlerden, tek odalı studyo dairelere toplamda 156 oda mevcut. Bu odaların diğer otel odalarından en önemli farkı, her odanın içinde çamaşır yıkama ve kurutma makinası ve mutfak olması. Otelin açık ve kapalı yüzme havuzu, spor salonu ve sauna ve buhar odaları mevcut. Ayrıca siz spor yaparken hemen yan tarafında çocuğunuz çocuk parkında oynayabilliyor. 

Tango Arjaan by Rotana'da, Elmas Balo Salonu da  dahil olmak üzere beş toplantı odası ve cafe mevcut ve 350 kişiye kadar farklı  toplantılar düzenleyebiliyorsunuz. Fiyatlara gelince oda fiyatları, 70 Eurodan başlıyor.Otelin mutfağı ise, milli şefimiz Rafet İnce'ye teslim edilmiş.  Birbirinden güzel lezzetlerin olduğu Pazar brunch 'ı 70 TL. Brunch yanında havuzdan da faydalanmak isterseniz alkollü yada alkolsüz olarak fiyatlandırma ikiye ayrılıyor. Brunch, Mimoza kokteyl, Sınırsız alkolsüz içecek ve  Açık ve kapalı havuz kullanımı 90 TL.  Alkol kullanmak isterseniz, Brunch, Sınırsız yerli alkollü içki ve Kapalı Havuz 160 TL olarak fiyatlandırılıyor.


Gün içinde bizlere sürprizler de hazırlamışlardı. Bir blogger arkadaşımız Dubai'deki otelde konaklama kazandı. 3 blogger arkadaşımızda, otelde çift kişilik yemek kazandılar. Hepsi güzel günlerde kullansınlar inşallah. Hep beraber çıkışta veda pozu da vermeyi ihmal etmedik tabi.

Farklı bir gün yaşamak isterseniz gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Sevgilerle
Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...