16 Kas 2015

Hedef Sensin


Merhaba,

Beni tanıyanlar bilir Eminönü'nde dolaşmayı çok severim :) Geçen cuma yine şöyle bir gezeyim diye gitmiştim. Dönüşte meydanda bir baktım kocaman bir tır. Üzerinde de "Hedef Sensin", Gerçekleri Öğrenin" "Hedef olma  yazıyor. Tabi hemen dikkatimi çekti. İyice baktığımda, madde bağımlılığı ile ilgili olduğunu öğrendim. 
İçeriye girdiğimde, her yerde böyle yazılar ve bilgilendirme panoları vardı.  Biraz içerisinde dolaştım. Hedef Olma Hedefsiz Kalma Projesi | #gerçekleriöğrenin,  İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından hayata geçirilmiş. Amaç, madde kullanımı ve bağımlılıklarla ilgili doğru zannedilen yanlışlara dikkat çekmek, gençleri, ebeveynleri, eğitimcileri ve kamuoyunu bilgilendirmek. Narkotik eğitim aracı olarak gezen bu araç, özel olarak üretilmiş ve her hafta farklı yerlerde gezecekmiş.


Çıkışta hazırlanan kitapçıklardan aldım. Çok faydalı bilgiler var gerçekten. Fırsat buldukça sizlerle paylaşmak istiyorum. 


"Hedef olma Hedefsiz Kalma" projesi #gerçekleriöğrenin ve #hedefolmahedefsizkalma hashtagi ile sosyal medyada duyuruluyor. www.gercekleriogrenin.com adresinden de çok faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

Sevgiler
Şafak


Proje hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki yetkililere ulaşabilirsiniz.

Uğur EVCİN / Başkomiser Uzm. Psikolojik Danışman
Hedef Olma Hedefsiz Kalma Proje Koordinatörü
evcinugur@gmail.com - Gsm. 0505 631 56 67
www.gercekleriogrenin.com

İletişim Ajansı
Neva İstanbul İletişim ve Organizasyon Ajansı

Neva Songül Yılmaz
nevaistanbul@gmail.com - Gsm: 0532 779 80 73
Nevaistanbul.com.tr 

7 yorum:

 1. Allah kimsenin evine ocağına bu sebepten ateş düşürmesin, amin 🙏 🙏

  YanıtlayınSil
 2. Merhaba blogunuzu takibe aldim bloguma beklerim

  YanıtlayınSil
 3. Allahım herkesin yardımcısı olsun.. İnsallah ses getirir bu proje.

  YanıtlayınSil
 4. Ben de arkadaş çevresi ve merak etmenin bağımlı olmanın ilk adımlarını oluşturduğunu düşünüyorum. Proje tanıtımı için teşekkürler. Bende yazınızı paylaşacağım.

  YanıtlayınSil
 5. umarım ses getirir. takdir ettim. takipteyim
  http://bahareli.blogspot.com.tr/
  https://www.facebook.com/belkovan/?ref=hl

  YanıtlayınSil
 6. Bilgi sahibi olmakta fayda var, ayrıca araştırıp yazmak için de iyi konu. İlk teşvik edenin çoğunlukla tanıdık olması konusunu araştırmak isterim. Paylaşalım madem.

  YanıtlayınSil

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...