16 Nis 2018

Lets Oyun Hamurları ve Lets Ürünleri


Merhaba,

Bugün sizlere LETS Oyun Hamurları ve LETS ürünlerinden bahsetmek istiyorum. Lets Otun hamurları ,2008 yılından beri bizlerle. Aslında 2002 yılında kurulan Fima Kırtasiye'nin bir alt markası. 

Malum oyun hamurlarının çocuklarımızın, el becerilerini ve hayal dünyasını geliştirmekte çok faydalı. Çünkü çocuklar denedikçe öğreniyorlar. 

Peki Lets Oyun hamurları nasıl derseniz

Lets Oyun hamurları Türkiye'de üretiliyor ve içeriğinde zararlı madde bulunmuyor.  Üretiminde  su, un ve tuz kullanılmakta. Paketli, tek tek yada set halinde alabilmeniz mümkün. Benim en çok sevdiğim özelliği ise, kolay kurumaması oldu. Çünkü hamur oynarken birden başka bir şeyle ilgileniyorlar yada kapak açık unutuluyorç O zaman da o güzelim oyun hamuru kuruyup çöp oluyor. Lets Oyun hamurları ile bu kötü sürprizle karşılaşmıyorsunuz :) Ayrıca fiyat olarak da kalitesine göre oldukça uygun. 


Lets Colour sadece oyun hamuru üretmiyor. Markanın ayrıca, Stick ve sıvı yapıştırıcılar, Paslanmaz Çelik Matara & Termos, Çanta Setleri, Kalemler, Kuru Boya Kalemleri, Sulu Boyalar, Pastel Boyalar, Mum Boyalar, Yüz Boyaları, Akrilik Boyalar, Parmak Boyaları, Guvas Boya, Simli Yapıştırıcı, Oyun Hamurları, Boyama Önlükleri, Öğrenci Makasları, Oluklu Mukavva Grubu ve Krapon Kağıt Grubu Lets markasının kategorileri arasında yer alıyor. 
Her biri yüksek hammadde birleşenleriyle üretilmiş olup, hiçbir üründe sağlık standartlarının dışına çıkılmamış. Ayrıca tüm ürünlerin sağlık test raporları firma sitesinde mevcut. 

Firma yetkilisi Fisun hanım'ın bu videosunda da ürünleri ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.Siz daha önce markanın ürünlerini kullandınız mı? Nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyorum

Sevgiler

Şafak

4 yorum:

 1. Biz daha çok oyun hamurlarını kullandık yıllardır,şimdi yeni ürünlerini görmek de ayrıca mutlu etti bizi.

  YanıtlaSil
 2. Çocuklar oyun hamuru ile oynamaya bayılıyor. Hem motor gelişimleri hem de hayal dünyaları açısından tavsiye ediliyor. İçerik te zararlı olmayınca varsın oynasınlar...

  YanıtlaSil
 3. Oyun hahurlarını bıraktık ve cep telefonu oyunlarına geçiş yaptık. Hiç yapmasak iyi olurdu. Berke'yi durduramıyorum:(

  YanıtlaSil
 4. gerçekten daha öne denediğimiz hamurlardan çok farklı,daha yumuşak ve çabuk kurumaması harika cnm :)

  YanıtlaSil

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...