7 Ara 2013

YILBAŞI HEDİYESİ - HERKESİ BEKLİYORUM


Merhaba,

Siz izleyicilerime yılbaşı için bir hediye vermeyi düşünüyorum ne zamandır. Ne vereceğim konusunda kararsız kalmıştım. En sonunda kendi el emeğim bir hediye olmasına karar verdim. Bu nedenle aşağıdaki şartları yerine getiren izleyicilerime, Başta kendi yaptığım yeni yıl temalı kurabiyeler olmak üzere sürpriz hediyeler vereceğim. Hediyeleri şu an sizle paylaşmıyorum dediğim gibi sürpriz olmasını istiyorum. İnanın çok beğeneceksiniz.


Şartlar çok basit

1. Bloğumun izleyicisi olmanız ve beni Google + üzerinden eklemeniz
2. Twitter adresimi takip etmeniz  Tık Tık
3. Facebook sayfamı beğenmeniz   Tık Tık
              ve son olarak da
4. Blogger iseniz Blogunuzda, değilseniz her hangi bir sosyal paylaşım sitesinde çekilişi paylaşmanız. (Linkini lütfen bırakın)

Şartlar tamamlanınca bu postun altına mail adresinizi ve  paylaşım linklerinizi bırakmayı unutmayın ki hem size ulaşabileyim hem de kimler katılmış görebileyim

Çekiliş 23 Aralık 2013 tarihinde sona erecek. 24 Aralık tarihinde hediye sonucunu duyuracağım ve Benimle iletişim adresinizi paylaşmanızın ardından kargonuz yola çıkacak ki yılbaşında elinize ulaşsın.

Beni izlemeye devam ediniz :)

Sevgiler

Şafak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...