4 Haz 2014

GARDEN EVENT BLOGGER BULUŞMASI ETKİNLİĞİ Pınar & Nihal #gardenevent

Merhaba,

Cumartesi günü oldukça güzel bir etkinliğe davetliydim. Sevgili Esmer Güzeli Pınar ve Hüzün Sarısı Nihal çok çalışmışlar çok yorulmuşlar ve gelenleri mutlu edebilmek için ellerinden gelenden fazlasını yapmayı başarmışlar. Bir gün böyle bir etkinlik yapmayı hayal eden ben için, biraz umutsuzluğa kapıldım desen yeridir :) Böylesi güzel bloggerları ve sponsorları bir araya getirmek gerçekten çok zor.

Gelelim o güzel güne. Her zaman ki gibi çocukları babalarına bırakarak, düştüm yollara. Mekan Gayrettepe'deki Şef Restaurant'tı. Bahçelerini bizim için ayırmışlardı. Bahçe düzenlemesi ve süslemesini ise, sonrasında bir kaç blogger arkadaşımla birlikte sohbet etme imkanı da bulduğum Anne Karınca yapmıştı. Kuş kafeslerine bayıldığımı söylemeliyim.


Masamızı şenlendiren bu güzel orkide, bütün kadınlar çiçektir diyen Sabuncakis'den gelmişti. Kendilerine teşekkür ediyorum. Ayrıca daha önce takipçilerime hediye gönderen ChocChic içinde çikolata bulunan pembe bir kutu ile masamıza eşlik etti. Tahmin ettiğiniz gibi eve Ege'ye getirildi :)Katılanların bazıları ile daha önce tanışmıştım, bazılarıyla orada tanıştım. Hepsi birbirinden tatlı bayanlardı. Katılımcılar ve blog listesini sizlerle de paylaşmak istiyorum. Mutlaka her birini ziyaret edin çünkü her biri alanında oldukça başarılı. Yazının sonunda her birinin linkini bulacaksınız.Başlangıçta bir kaç gündür İstanbul'u ele geçiren yağmur, bizi de yakalayacak dedim ama Allah yüzümüze güldü.

Etkinliğe bir çok sponsor katılmıştı. Bazıları, tüm katılımcılara hediyeler hazırlarken bazıları az sayıda göndermişti. Sevgili Nihal ve Pınar çekiliş yaparak olaya ayrı bir heyecan kattılar. Üç arkadaşımız Kliksa'dan tablet kazanırken, Çok sevgili Vanilin's blogunun sahibi Arzu  Diva Pırlanta'dan hoş bir kolye kazandı. Keramika seramikte 4 kişi için hediye hazırlamıştı. İçlerinde ne olduğu bilemiyorum ilerleyen günlerde bloglarında okurum :)

Sponsorlardan, Kliksa.com, Dübör, Esstanbul Güzellik Merkezi, Kahve Dünyası, Cosmed, Magic splash yetkilileri bize ürünleri ile ilgili kısa bilgiler verdiler. Ne yazık ki oturduğum yer resim çekmek için pek uygun olmadığından sizle resimlerini paylaşamıyorum.

Bu arada Magic Splash ürünleri özellikle ergenliğe ilk adımı atanlar için tasarlanmış (nasıl tabir etsem bilemedim ama ürünün fikir annesi, tasarımcısı, geliştiricisi, pazarlamacısı Didem Ensari isminde bir bayan. ) Gerçekten girişimci bu kadının ürünlerini özellikle ergenlik döneminde olup sivilce ve akne gibi sorunları olan birine kullandırıp sonra gözlemlerimi ve onun duygularını burada size tanıtacağım.
Cake Lab her birimiz için çok şirin kurabiyeler hazırlamıştı. Tabi orada yiyemedim eve Ege'ye getirdim. Mutlu oldu çocuğum :)
Bu günün kahramanlarıyla resim çektirmesem olmazdı. Ne kadar hoş görünüyoruz di mi?


Sponsorlarımızdan Sevo's Magic hepimize özel t-shırtler ve yemek bloggerları için önlükler tasarlamıştı. Artık blogger olduğumu her istediğim yerde belli edebilirim :)


Günün bir başka sürprizi ise Türk Sinemasının Yeşilçam jönlerinden Engin Çağlar'ın da bizi ziyeret etmesiydi. Türk sinemasının 100. yılı olduğunu, ayakta kalmak için sinemamıza sahip çıkmamız gerektiğini anlattı. Laf aramızda hala çok yakışıklı ;)
Ev sahibelerimiz günün sonuna doğru özel hazırlanan pastanın önünde mutluluk pozu verirken ;)


Birkaç resim çektirmeden olmazdı.  Blogu ilk kurduğum zamandan beri görüştüğüm ama tanışmanın nasip olmadığı Gülümse Yüzüme blogunun sahibi Yasemin ile nihayet burada buluştuk.


Sevgili Yağmur, Arzu ve Emel ile pastamızı yiyerek sohbet ederken. Üçü de yemek bloggeri ve üçü de gerçekten çok iyi.


Akşam eve zor dönerim diye düşünüyordum. Zincirlikuyu'ya kadar taksi ile gidip sonrasında metrobüsle devam etmeyi düşündüm başta. Malum Gayrettepe ve Beylikdüzü iki uzak nokta. Bir süre taksi bekledim nihayet bindiğim takside bu kadar çok eşyayı metrobüsle götüremeyeceğimi anladım ve eve taksi ile devam ettim. Yolda taksi şöförü memleketlim çıktı. Yol da boştu. Kolaylıkla geldim.

Akşam gelince çocuklar beni bekliyordu. Bir de onları alıp dışarı çıktık. Gece ilerleyen saatlerde eve döndüğümüzde benim de pilim bitmişti. Hediyelerin bazılarını o gece bazılarını sonraki gün fotoğrafladım. İşte sponsorlarımızın hediyeleri.Etkinliğimize katkıda bulunan sponsorlarımız:
Ali Göde Şalgam Amir Teneke Anne Karınca(Organizasyon sponsorumuz)


Ürünleri denedikçe sizlerle paylaşacağım. Nihal ve Pınar'a davet ettikleri için teşekkür ediyorum. Diğer blogger arkadaşlarımla da yeniden görüşmeyi diliyorum. 

Hepinize sevgiler

Şafak

1 yorum:

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...