8 Kas 2014

YARDIMA İHTİYACI OLANLARA IŞIK TUTAN BİR FİRMA - MUMYAK

Merhaba,

Mumyak isimli firma ile tanışmam #tarcinpastaevi70ler blogger buluşmasında oldu. Bize hediye gönderen firmaları zaman zaman inceliyorum. Mumyak isimli firmada aşağıda gördüğünüz hoş kokulu mumu göndermiş.


Firmayı incelediğimde çok hoş bir özelliklerini fark ettim ama önce biraz firmadan bahsetmek istiyorum.  Mumyak, mum ve tütsü satışı yapan bir yer. Kuruluş amaçlarını, kedilere, köpeklere, kuşlara, kadınlara kısaca yaşayan tüm canlılara maddi ve manevi destek sağlamak olarak nitelendiriyorlar. Fiyatları da oldukça makul. İnternet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz. Kazançlarının en az %15'ini ve Patili Dostlarımız Koleksiyonunun ve Tütsü & Tütsülükler Serisinin tüm karını onlardan destek isteyenlere aktarıyorlar. 


Bu sene Yılbaşı Koleksiyonlarını Sulukule Gönüllüleri Derneği Yararına düzenlemişler. Yılbaşı hediyesi için bir göz atın derim. Kim mum ve tütsüleri sevmez ki?

Mumyak Satış sitesine gitmek için ve ürünleri incelemek Tık Tık


Sevgiler
Şafak


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...