30 May 2017

Zeyland Çocuk Giyim Markası

Zeyland Çocuk Giyim


Merhaba,

Bugün ki yazımda çocuk giyim markalarından biri olan Zeyland'da bahsetmek istiyorum. Zeyland Zeynep Giyim'in markası. 1970 yılından beri de hayatımızda. Merkezi İstanbul Güneşli'de olan Zeynep Giyim  kendi koleksiyonunu ve lisanlı olanları Türkiye’de 200’den fazla multi marka mağazalarda, kendisinin olan yaklaşık 2000 m2’lik 3 fabrika mağazasında ve 15 tek marka Zeyland mağazalarında dağıtmakta. 

Beylikdüzü'ne taşındığımızda yakın mağazası olması nedeniyle çok sık ziyaret ediyordum ve hatta Efe Deniz'in bebeklik zıbınları ve benzeri ürünleri onlardan almıştım. Bu nedenle bebek ürünlerinin de çok sağlıklı ve sağlam olduğunu çok iyi biliyorum. 
Zeyland ürünlerin mağazalar dışında internet üzerinden de online satın alabiliyorsunuz. 75 TL üzeri kargo ödemediğiniz Zeyland online satış sitesinde Yenidoğan, kız çocuk, erkek çocuk, küçük kız çocuk, küçük erkek çocuk, outlet ve anne ürünler ve taraftar çocuk giyimlerini bulabilmek mümkün. 

Geçtiğimiz günlerde Anne Sultanlar etkinliğinde Ege ve Efe Deniz için Eşofman takımı hediye etmişlerdi. Ege çok severek giyiyor. %100 pamuklu olduğu için de terleme yapmıyor ve soğuktan koruyor. Kapşonlu olması da çok güzel. İnternet sitesinde ödemelerinizi kredi kartı ya da havale ile yapabiliyorsunuz. Ayrıca extra ücret ödeyerek, kredi kartı yada nakit ile kapıda ödeme seçeneği de mevcut. 

Bir başka yazıda görüşmek üzere
Sevgiler

Şafak

4 yorum:

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...