1 Kas 2013

KASIM AYINDA FİLMLER AĞLATACAK

Son yıllarda gerçekten başarılı Türk filmleri izliyoruz. Kasım ayında ise filmler ağlatacak herkesi. Bu ay vizyona girecek iki film var ki ben ikisinin de fragmanlarında hüngür hüngür ağladım. Aslında çok zor ağlayan biriyim ama ne bileyim içim bir tuhaf oldu.

İlki başrollerini Beren Saat,  Uğur Yücel ve Ayça Bingöl'ün paylaştığı "Benim Dünyam"2 yaşında geçirdiği bir hastalık nedeniyle hem kör, hem sağır hemde dilsiz olan bir kızla, ona inanarak onsekiz yılını ona adayan öğretmenin hikayesi. Bu film bugün vizyona giriyor. En kısa sürede izlemeyi umut ediyorum.

Fragmanını izlemek için buraya  Tık Tık

Bir diğeri ise 29 Kasım'da vizyona girmesi planlanan, Çağan Irmak'ın yönettiği, başrollerini Öyle bir geçer zaman ki dizisinden tanıyıp sevdiğimiz Aras Bulut İynemli ile Aslı Enver, Sumru Yavrucak, Zuhal Gencer, Deniz Celiloğlu gibi sevilen sanatçıların paylaştığı "Tamam mıyız?"


Filmde en zor zamanlarında birbirine destek olan iki arkadaş, İhsan ve Temmuz'un hikayesi anlatılıyor.

Fragmanını izlemek isterseniz buraya Tık Tık

Her iki filme de bol gişeler diliyorum.

İyi seyirler

Şafak
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...