27 Mar 2016

Hediye Listeniz İçin Yeni bir Firma Önerisi Tabloda.com

Merhaba,

Bloggerlar Paylaşıyor etkinliği sponsorlarımızdan biri de Tabloda.com firmasıydı. Bizler için hepimizin beğendiği kanvas tablolardan gönderdiler. Benim firma ile tanışmamda bu vesile ile oldu.

Tabloda.com dilerseniz siteden ürün seçebileceğiniz dilerseniz de kendi tablonuzu kendi resminiz ile tasarlayarak sahip olabileceğiniz bir site. Kendin tasarla özeliğinin olması güzel bir seçenek çünkü fotoğraflar zamana yenik düşerek zamanla solabiliyor. Firma baskı kalitesinin yüksek olduğunu ve kullandıkları mürekkebin 100 yıl solmadan dayanacağını vaat ediyor.


Sitede, bir çok kategori var seçim yapabileceğiniz. Ben en çok parçalı tablolar kısmına takıldım. Neredeyse tüm tablolara baktım bu şekliyle. Özellikle manzara yada çiçekler parçalı tablolar olarak çok yakıştı diyebilirim.


Bebek ve çocuk odaları için olan bu tabloda parçalı tablolar bölümü seçilerek sipariş edildiğinde, çok güzel görünüyor. Hatta istenirse farklı duvarlara bile konabilir. Tek tablo fiyatına 4 tablo sahibi olabilirsiniz ;)


Bir de özellikle tercih ettiğim Atatürk portreleri vardı ki hangisini seçeceğimi bilemedim. Sonunda hem bayrağımızın hem Atamızın olduğu en üstteki tabloyu seçtim. Çok güzel oldu, çocuklarımı Atatürk sevgisiyle büyütebilme en büyük dileğim.Fiyatları boyuta göre değişim gösteren ve 28 TL' den başlayan bu siteyi hediye listenize eklemenizi tavsiye ederim.

Sevgilerimle
Şafak

6 yorum:

 1. Parçalı tablolar gerçekten göze daha çok hitap ediyor. Benim tablom da baş köşede yerini aldı.

  YanıtlaSil
 2. Tablolar muhteşem. Fiyatları da çok uygun.. Evlere renk gelsin...
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 3. Mor olana bayıldım. Fiyatlar çok uygun

  YanıtlaSil

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...