18 Mar 2016

Musluğu Kapatın Çünkü Her Damla Değerli


Merhaba,

Colgate güzel bir çalışma yapmış bende sizlerle paylaşmak istedim. Su kaynaklarının gittikçe azaldığı dünyamızda yıllar sonra savaşlar, petrol altın için değil su için olacak. Çocuklarımıza yaşanacak bir dünya bırakmalıyız. O nedenle daha şimdiden önlem almamız, eğitim vermemiz gerekiyor.

Diyor ki, Diyorum ki;

#HerDamlaDeğerli


Colgate, 22 Mart Dünya Su Günü’ ne yaklaşırken her su damlasının değerli olduğunu vurgulamak ve suyu verimli kullanma konusunda farkındalığı arttırmak amacı ile “Musluğu Kapatın” kampanyasını duyuruyor.

Colgate’in bu projesinin amacı; dünyada su ihtiyacı olan insanları hatırlatarak günlük hayatımızda su tasarrufunun benimsenmesini sağlamak. Colgate bu amacı desteklemek için; 30 dakikalık “Musluğu Kapatın” reklam filmini hazırladı.
Reklam diş fırçalama esnasında açık bırakılan musluğun 10 litreye yakın suyu israf etmek olduğunu ve bu rakamın dünyanın birçok yerindeki insanların bir haftalık tüketiminden fazla olduğunu vurguluyor.

Siz de bu amacın bir parçası olun; çünkü #HerDamlaDeğerli


3 yorum:

  1. Gerçekten de her damla değerli. Çocuklarımızın yarınları için...

    YanıtlaSil
  2. Çocuklarıma hep bunu aşilamaya calısıyoruz eşimle beraber...

    YanıtlaSil
  3. Çok ihmalkar olduğumuz bir konu esasında.. Güzel bir hatırlatma oldu bizler için.

    YanıtlaSil

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...