9 Nis 2016

Scholl Velvet Ayak Törpüsü İncelemesi - Videolu Anlatım

Herkese merhaba,

Mart başında sevgili Yasemin Kokulu Bir Hayat'ın etkinliğinde, Scholl markası bizlere Velvet Smooth Ekspres pedi yani Elektronik topuk törpüsü hediye etmişti. Benimde uzun zamandır almayı planladığım bir üründü aslında. Çünkü kış aylarında topuklarım acayip şekilde kuruyor ve ben bir çözüm bulamıyorum bu duruma.

Öncelikle ürün çok güzel bir çanta içinde bizlere hediye edildi. Bende deneyerek sizlerle paylaşmak istedim. Ayrıca ürün inceleme videosu hazırladık. Bloggerlar Paylaşıyor'un Youtube  kanalında yayınlanmaya başlandı. Videomuzu da izlemenizi ve görüşlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum hepinizden. Takibe almayı da unutmayın, yakında yeni ürün inceleme videoları ile sizlerle olacağız :)


Kısaca buradan da bahsetmek gerekirse;

Ürün paketi içinde;
1 adet ayak törpüsü
1 adet döner başlık
4 adet AA kalem pil
1 adet plastik kapak mevcut.

Dikkat edilmesi gereke noktalar;

Ürünü temiz ve kuru ayağa uygulamanız gerekiyor
Aynı bölgeyi  3-4 saniyeden fazla yapmamalısınız
Acı yada tahriş hissetmeniz halinde hemen uygulamayı durdurmalısınız.
Cihazı temizlerken, elektronik olması nedeniyle, gövdeyi temiz ve nemli bir bezle silmeli, başlığı suyun altıda yıkayıp kuruttuktan sonra yerine takmalısınız.
Ürün başlığından yeterli verimi almak istiyorsanız, kullanım sıklığınıza bağlı olarak 3-4 ayda bir değiştirmelisiniz. 

Sen Scholl Topuk törpüsünden memnun kaldın mı diye soracak olursanız, evet ben memnun kaldım. Çünkü pedikür yaptırmamın tek nedeni bu topuklardaki çatlaklardı. Evde kendim ne zaman istersem yapabilirim. Bu benim için büyük kolaylık oldu.

Yine görüşmek üzere

Sevgiler

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...