30 Mar 2019

Pırlanta Alyans Modelleri Fiyat İncelemesiPırlanta Alyans
Altınbaş Pırlanta Alyans

Çiftler için alyans modelleri sadece şıklık bakımından değil, fiyat bakımından da önem taşıyor. Hangi model seçilmeli, ne kadar bütçe ayrılması sorusu yaz döneminin yaklaşmasıyla birlikte çiftlerin aklını daha fazla meşgul etmeye başladı. Peki, 2019 pırlantalı alyans modelleri ve fiyatları nasıl? Sizler için araştırdık ve bizi şaşırtan detaylarla karşılaştık.


Pırlantalı Alyans İçin Bol Sıfırlı Ödeme Yapmayın!

İşin içine pırlanta girince fiyatlar uzaya çıkıyor düşüncesindeyseniz, yanıldığınızı belirtelim. Minimum bütçe ile pırlantalı alyans satın alınabiliyor. Sadece hangi adresten alışveriş yapacağınızı çok iyi keşfetmeniz gerekiyor. Örneğin Altınbaş web adresinde sadece 1600 TL bütçe ayırarak çift alyansları satın alabilirsiniz. Pırlantalı ve bu fiyat her iki yüzüğü de kapsıyor. Elbette karat değeri çok yüksek bir pırlanta olmasını beklemeyin. Ancak pırlantanın bu yüzük modellerini eşsiz ışıltısıyla taçlandırdığı da aşikar. Sonuç olarak bol sıfırlı ödeme yapmadan pırlantalı alyans satın almak için önce fiyatları inceleyin.

Altınbaş Alyans
Altınbaş Pırlanta Alyans

“Daha Fazla Bütçe Ayırabilirim”

O halde pırlantalı alyans modelleri için daha fazla seçeneğe sahipsiniz demektir. Çünkü bütçe yükseldikçe seçenek sayısı da artıyor. Şu anda ortalama bir fiyat bilgisi beklediğinizi biliyoruz. Sizlere genel olarak 5 bin ila 9 bin arasında bir bütçe ile dilediğiniz tasarımı kolayca satın alabileceğiniz bilgisini verelim. Eğer pırlantanın berraklığından, renginden ya da karatından bir miktar ödün verirseniz bu meblağ daha da aşağı çekiliyor. Bu durumda 2 bin ila 4 bin arasında bir bütçe yeterli olacak.

Altınbaş Alyans
Altınbaş Pırlanta Alyans


“Bütçemi En Verimli Şekilde Kullanmak İstiyorum”

Bu durumda tercihinizi uygun fiyat sunan ancak model seçeneği de sınırlı olmayan bir adrese çevirmeniz gerekecek. Bu noktada çiftlerin ortak tercihi Altınbaş oluyor. Çünkü kusursuz bir işçilikle hazırlanan onlarca farklı tasarım, minimum fiyatlarla satışa sunuluyor. Üstelik her bütçeye uygun bir model bulmak çok kolay! Dolayısıyla bütçe sıkıntısı nedeniyle beğendiğiniz tasarımdan ödün vermek zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca güvenli alışveriş sistemine sahip ve elbette tüm pırlantalı alyans modelleri sertifikalı! Sonuç olarak sıfır endişe ile alışveriş yapmanın keyfini de yaşatan bir site olduğunu belirtebiliriz.


9 yorum:

 1. Pırlanta alyans fiyatları hakkında bilgilendirme için teşekkürler. Fiyatlar, nispeten düşük sayılır. En azından altın fiyatlarından daha makul gibi görünüyor.

  YanıtlayınSil
 2. Tavsiye ve değerlendirme için editöre teşekkürler

  YanıtlayınSil
 3. ne güzel alyanslar bizimkiler evliliğimiz gibi eskidi sanki..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. O zaman bir uenileme yapmak lazım sanki :) Ne güzel.. uzun yıllar sürmüşse ne mutlu size. Nice güzel yıllarınız olsun

   Sil
 4. Hoş ve zarif modeller...Bu içeriği her grupta yaymakta fayda var; beyler de bir fikir edinebilir:)
  Tam bu noktada fonda Nil Karaibrahimgil çalıyor:"Tek taşımı kendim aldım, girmesinler havaya!":)

  YanıtlayınSil

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...