10 Eyl 2013

BU ANNELER HER ZAMAN SOSYAL


Merhaba,
Hafta sonu, Ege ve ben Sosyal Anneler 'in düzenlediği Botanik Parkı Buluşmasındaydık. Bakırköy'deki Botanik Parkı 96.000 m2 lik bir alana kurulmuş, oldukça hoş bir yer. Çocuklara yönelik parklar, 2 adet hareket eden ve ses çıkaran dinazorlar var ve Ege dinazorlara bayıldı.11.5 metre ile Türkiye'nin en yüksek oyun kuleleri bu parkta bulunuyor.


Kum havuzunda bulunan şemsiyeler çok iyi düşünülmüş.


Dağa tırmanmak isteyen çocuklar için bir fırsat


Yapay gölet çok hoş gözüküyordu
Sosyal tesisinin fiyatları oldukça uygun. Biz metro çıkışına yakın yerdeki büfenin olduğu yerde oturduk. Fiyatlar sitemizdeki havuzdan bile ucuzdu :) Kahvaltı yapmaya gelen başka ailelerde vardı.Çocuklar için Sosyal anneler tarafından kurulan aktivite masasında, hem oynadılar hem de kaynaştılar.

Herkes bir şeyler hazırlayıp gelmişti. Herkesin ellerine sağlık.


Ege oldukça fazla yoruldu. Bir dahakine daha yakın bir yere gidelim diyor hala :) Ve bende dönüş yolunda onu en sevdiği şeyle ödüllendirdim. Yani dondurma ile.


Sizde Facebook da bize katılmak ve organizasyonlardan haberdar olmak, Sosyal annelere katılmak isterseniz buraya Tık Tık


Sevgilerimle,
Şafak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...