9 May 2014

İYİ Kİ DOĞDUN EGE'M

Merhaba,

27 Nisan canım oğlum Ege'nin doğum günüydü. Zaman hızla geçiyor ve her gün biraz daha büyüyor. Tüm dileğim hayatımın sonuna kadar oğlumun sesini, nefesini duymak.

Zaman zaman zor anlarımız olmuyor değil. Bazen ben onu anlayamıyorum, o beni dinlemiyor. Ona iyi bir insan olmayı, vatanına bağlı, hayırsever bir adam olmayı öğretmeye çalışıyorum. Ne kadar başarılı olabileceğim bilmiyorum, bunu zaman gösterecek. Dilerim öldüğümde hem oğullarım hem de oğullarımın hayatına bir şekilde dokunan tüm insanlar beni hayır duası ile anar, beddua etmez.

Doğum gününü hem evde hemde anaokulunda kutladık. Evde doğum günümüzde biz bizeydik. Aile büyüklerimiz, kardeşlerim, yakın arkadaşım ve oğlu vardı. Bu doğum gününde en büyük yardımcım kız kardeşim oldu. Börekleri ona yaptırdım, dolmaları sardırdım. Boşuna demiyorum kardeş şart :)

Hazırlıklar yapılırken gecenin üçünde kız kardeşim ve ben


Korkmayın çok çirkin değiliz, bu da her şey bitince ki halimiz :)Ege için 5 yaş kurabiyeleri ve doğum günü pastasını ben yaptım. Arkadaşım ve kayınvalidem de daha önce tatmadığım ama ileri ki günlerde size nasıl yapıldıklarını yazacağım yiyecekler yaptılar.Doğum günü pastası için çok özendim valla. Sizce nasıl olmuş?Bu da o güzel günden bir kaç kare.Okulda ki doğum günümüz için pasta seçimini Hacı Sayid'den yaptım. Oldukça güzel yapıyorlar. Kendim yapmaya cesaret edemedim de diyebiliriz.Okulda kutlamada arkadaşları ile oynadılar, eğlendiler. Efe Deniz'de okulu çok sevdi. Bir kaç yıl sonra zorlanmadan gider sanırım. Yuppi :)

Okul sahibimiz ve öğretmenlerimizle hatıra fotoğrafı çektirmesek olmazdı :)


Sınıf arkadaşları doğum günü için hepsi el izlerini basmışlar. Çok hoşuma gitti
Allah seneye yine kutlamayı nasip etsin inşallah.

Sevgiler
Şafak

Not: Resimlerin bazıları çerçevesiz. Unuttuğumu sanmayın. Farklı fotoğraf makinaları ile çekildiğinden ayarlayamadım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...