11 May 2014

TOSBAGALAR BANA HEDİYE YOLLAMIS

Merhaba

Geçen gün bir arkadaşımın Hediye Etkinliğine katıldığını okuduğumda hemen bende Öznur'un Dünyası bloguna yorum yazarak katılmak istediğimi bildirdim. Bu hediyeleşme etkinliğinde herkes el emeği yaptığı bir şeyi birbirine hediye edecekti.

Eşleştirme sonunda bana Çorum'da yaşayan Tosbagalarr blogunun sahibi Hacer hanım çıktı. Bloguna neden bu ismi vermiş biliyor musunuz? O da benim gibi  2 erkek çocuk annesi ve onları tosbagalarım diye seviyor.

Mailleşmemiz sonucu birbirimize hediyelerimizi gönderdik.

Koca bir koli göndermiş.

Herkesin bayıldığı bir hediye mutlaka çıktı. Oğullarım için çok şirin 2 kupa. Ege buna bayıldı benim resmimi hediyemle çek dedi :) 

Eşimin en sevdiği şeylerden biri olan Çorum leblebileriyle dolu koca bir kutu. Ege'nin de dediği gibi hepsini ona vermeyeceğiz tabi ki :) Bana bir deodarant, mis gibi kokan ev yapımı olduğunu düşündüğüm süslemeli sabunlar ve en çok beğendiğim çocukluk anılarım da, elektrik kesildiğinde annemin yakıp getirdiği gaz lambasının küçüğü. Yine Ege'nin talebiyle toplu resim Ege ile çekildi :)Kendisine çok teşekkür ediyorum. Benim ona gönderdiğim butik kurabiyeler ve hediyeyi çok güzel anlatmış eğer okumak ve Tosbagalar blogunu tanımak isterseniz buraya Tık Tık  

Sevgiler
Şafak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...