7 May 2014

"La Casa de los Aromas” Markasının Blog İzleyicileri İçin Düzenlediği hediye kampanyasına Katılın


Merhaba 

"La Casa de los Aromas” markasının Blog izleyicileri için düzenlediği bir kampanya var. Bu kampanya ayın 1'i ile 20 si arası devam edecek. 

Yapılacak şeyler çok basit


Öncelikle firmamızın Facebook sayfasında herhangi bir fotoğrafa yorum yazılıp, paylaşılıyor ve beğeniliyor,

Ardından firmamızın internet sitesinden istenilen herhangi bir “La Casa de los Aromas” marka üründen 1 adet seçiliyor,

Sonra seçilen ürünün bilgisiyle birlikte isim, soyad, tel, adres bilgisi ve yönlendiren boggerın ismi;  internet sayafmızdaki iletişim bölümündeki mesaj kutusundan, “Facebook sayfanıza yorum yaptım, paylaştım ve beğendiğim.” yazılıp, gönderiliyor,

Daha sonrasında firmamız da, 20 gün boyunca gelen mesajları toplayıp ardından kura yöntemiyle belirledikleri 50 kişiye  Facebook sayfalarında ki işlemlerini de kontrol ettikten sonra, hediyelerini kargoluyorlar. 

Kargo ücreti firmaya ait. 

Bir kaç küçük ayrıntı var. Bu ayrıntılara da dikkat etmenizi öneriyorum. 

İnternet sayfasındaki iletişim formu eksiksiz doldurulmalıdır.

Aynı ev adresine kayıtlı yalnızca tek bir takipçimizin müracaatı kabul edilmektedir.  Yani aynı adresten 1 den fazla kişi katılamıyor.

Eminim takip ettiğinizi 1’den fazla blogger vardır.  Farklı blogger adları yazarak 1’den fazla müracaat yapıp şansınızı arttırabilirsiniz fakat 1 adetten fazla ürün kazanamazsınız.

Ayın 20’sinden sonraki müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Ürün dağıtımları , ilgili kampanya ayının sonuna kadar tamamlanacaktır.

Seçilen ürünün, o anki stokta bulunan çeşitlerinden gönderilecektir dolayısıyla çeşit seçimi firmamız inisiyatifindedir. Bu yüzden üyelerinizin çeşit bildirmesine gerek yoktur dediler ancak siz yine de bildirin belki istediğinizi kazanırsınız.

Kuraya katılanları ve sonuçları şeffaf bir şekilde internet sayfalarından yayınlanacaklar. Bu nedenle facebook sayfasını beğendiğinizde mutlaka bildirimleri al kutucuğunu da işaretleyin bence.

Sahte özlükler açıldığı tespit edilirse, hediye gönderilmeyecektir.

Facebook sayfalarında beğendim paylaştım gibi kelimeler yerine gerçeğe uygun yorumlar veya yazılar yazılmasını rica ediyorlar.

Eğer hediye kazanırsanız bana da haber verin, umarım benim blog adımla katılan herkes kazanır :)

Sevgilerimle

Şafak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...