10 Ara 2014

IXORA FANTASY SET ÜRÜN DENEYİMİ

Merhaba,

Bugün sizleri #tarcinpastaevi70 ler blogger etkinliğinde ki sponsorlardan Ixora Parfüm'ün Fantasy Set'i ile tanıştırmak istiyorum.El ve vücut kremi, duş jeli ve parfüm olarak set halinde satılan ürünün 5 ayrı çeşidi var. Bende ki çeşidi Passion Fantasy Serisi. 

Parfüm içeriğinde Koku ailesi olarak Floral-Fruity-Vanilya tanımlanmış. Vanilya, Böğürtlen, Şeftali, Kırmızı Meyveler, Orkide, Amber kokuları ile  harmanlanmış. İlk başta aldığınız keskin koku sonrasında yerini tatlı bir şekerleme kokusuna bırakıyor. Çok ağır bir koku değil, hem gündüz hemde gece kullanılabilir.Set olarak sunulan üründe ki el kremi parfüm ile aynı koku özelliklerini taşıyor. Tatlı badem yağı ve keratinle cildinizi besliyor. İlk başta çok yağlıymış gibi hissettirse de cilde iyice yedirildiğinde sadece yumuşaklık hissi bırakıyor.


Duş jeli de aynı koku özelliklerine sahip. İçeriğindeki zeytinyağı özleri ile duşta kuruyan cildi nemlendirip rahatlatıyor. Çok az miktardaki jel ile köpük keyfini yaşayabiliyorsunuz. Tüm çeşitlerde ki duş jellerinin görüntüsü parıltılı, bu da ayrı bir hava katıyor. Çok simli görüntüsü sizi yanıltmasın korkmayın, üzerinizde sim kalmıyor :)

Setteki ürünlerin kokularının aynı olması, parfüm kokusunun daha uzun süre vücudunuzda kalmasını sağlıyor bu da ayrı bir fayda.

Diğer çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak isterseniz, Ixora Parfüm'ün web sitesinden inceleyebilirsiniz.


Mis gibi günler geçirmek dileği ile, 

Sevgiler, 

Şafak
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...