6 Şub 2015

PINKYLOLA'DA ANIELABABY İLE TANIŞTIK-BURADA HERŞEY ÖZEL TASARIM

Merhaba,

Geçtiğimiz pazar çok sevgili PinkyLola markası tarafından çocuk kıyafetleri tasarımcısı Anielababy'in  özel bir tanıtıma davet edildim. Sadece mail üzerinden tanıdığım bu insanları çok da merak ediyordum. Sevgili Şans Böceği blogunun sahibi Nihan ile birlikte gittik. İyi ki de gitmişiz çünkü çok güzel, çok sıcak bir ortam vardı ve biz eve dönmek istemedik :) Orada her şey özel tasarım ve ilgileri ile kendini  özel hissediyorsun.

Size önce biraz PinkyLola'dan bahsedeyim. 2009 yılından beri tescilli bir marka. Lola aslında bir iç mimar. Aynı zamanda mobilya tasarımcısı, durun daha bitmedi ve kendine ait işyerinde özel tasarım çantalar sunuyor ve gerçekten hayran kitlesi geniş. Pinky 'mi kim? Pinky, Lola'nın sevdiği ve zaman zaman ilham aldığı kedisi. Ürünlerini görmek için hadi sayfasına ışınlanalım. Tık Tık


Anielababy ise henüz 19 yaşında pırıl pırıl bir genç kız. Pembe ve mor tutkunu. Bir çok kız çocuğu gibi o da süslenmeyi, cici bici şeyler giymeyi çok seviyor. Bu sevgisini minik hanımefendiler için özel tasarlayıp diktiği elbiselere, ayakkabılara da yansıtıyor. Sadece Instagramdan satış yapıyor. Watsappdan atacağınız iki mesaj ve vereceğiniz iki ölçü ile elbiseniz hoop kapınızda. Bu kadar kolay yani.

Instagram hesabı için Tık Tık

O gün kıyafetlerini yakından inceleme fırsatımız oldu. Hatta üstümüze tutup küçük bir hanımefendi edasıyla poz bile verdik :)

Günün sonunda, güzel insanlarla tanışmış olmanın mutluluğu ile poz verirken tekrar ziyaret edebilmeyi istedim. İyi ki gitmişiz.


Hepimiz ne şirin görünüyoruz öyle değil mi :)


Sevgiler
Şafak


4 yorum:

 1. şafak hanım o elbıse ve ayakkabılar harıka bayıldım doğrusu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. gerçekten öyle o elbise mevlüt elbisesiymiş bu arada
   sevgiler
   Şafak

   Sil
 2. kız çocuğu annesi olarak o elbiselere bayıldım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hepsi birbirinden güzeldi ve işçilik de çok iyiydi. Fiyatları çok uçuk değil. Özel bir günde mutlaka iletişime geçin imkanınız varsa
   sebgiler
   Şafak

   Sil

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...