12 Şub 2015

REN Keep Young and Beautiful Instant Beauty Shot

Merhaba,

Geçen gün piyasaya yeni çıkacak bir ürün ile ilgili basın bülteni ulaştı bana. REN  Keep Young and Beautiful  Instant Beauty Shot.  Sizlerle de paylaşmak istiyorum. 


Birkaç soru sordum onu da cevapladılar. Bu ürünü sabah akşam temiz cildinize uygulayıp sonrasında nemlendirici ile bakımınıza devam etmenizi tavsiye ediyorlar.  İhtiyaç duyduğunuzda, gün içerisinde makyajınızın üzerine de uygulayabilirsiniz dediler. Düzenli kullanımda cildi yeniden yapılandırdığına dair %100 dermotolog onayı olan ürün Mart ayı içerisinde piyasa çıkacakmış. Satış fiyatı henüz belli değil.

Buyurun ürün hakkında firmanın ulaştırdığı notlara;


Cildimiz hayranlık uyandıran bir yapıya sahip  ve  ideal ortamını korumak her gün   çok çalışıyor. REN  Keep Young and Beautiful  Instant Beauty Shot cildinizi yeniden yapılanmaya  “geliştirilmiş sıvı  teknolojisi”  ile destek oluyor.  Bu doğrultuda cildin su bağlama kapasitesini bütünüyle artırma ve ciltteki çukurları doldurma özellikleriyle ünlü hiyalüran  aktifleri kolaylıkla emilen bu serumun jel yapısı ile cildimize  sanki  onun doğal yapıtaşı gibi   davranarak nüfuz ediyor  ve  bağ dokular arasındaki bütünlükle elastikiyeti artırıyor. Sonuç ise,  cildimizde anlık sıkılaşmanın & yapılanmanın,  uzun süreli kalıcılıkla birleşmesi kavramıyla tanışması oluyor.

İleri teknolojik jel serum Keep Young and Beautiful Instant Beauty Shot,   uygulamanın hemen ardından yalnızca 30 dakika sonra  cildi çok daha sıkı, pürüzsüz ve dolgun bir görünüme kavuşturuyor ve 6 saatin sonrasında da bunu koruyormuş. 

Klinik çalışmalara katılan kadınların  % 83’ü yalnızca 30 dakika sonra ciltlerinin çok daha sıkılaştığını,  %87’si çok daha dolgunlaştığını  ve  dermotologların %100’ü ise  katılımcılarda yalnızca 30 dakika sonra  cilt pürüzsüzleşmesinde artış olduğunu ve bunun 6 saat sonrasına devam ettiğini belirtiyorlar.


Ürün piyasaya çıktığında deneyen arkadaşların yorumlarını sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Çünkü ne yaparsak yapalım zamanın etkilerine karşı koyamıyoruz.

Sevgiyle ve hep genç kalın,

Şafak


1 yorum:

  1. Muhteşem bir ürüne benziyor.Çıksın da kullananlar paylaşsın:)

    YanıtlaSil

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...