21 Şub 2015

YALNIZ KALPLERDE ATARLAR BLOGGER HEDİYELEŞME ETKİNLİĞİ


Merhaba,

14 Şubat için Sevgili Aycan Hayata Dair ve Ece İnce bloglarının ortaklaşa düzenledikleri #yalnizkalplerdeatarlar hediyeleşme etkinliğine katılmıştım. Yeni insanlarla tanışmama vesile olduğu için çok seviyorum bu tarz etkinlikleri :)
Çekilen kurada bana da yeni biri çıktı. Sevgili Buralı Olmayanlar Lokali. Kendisi ile tanıştığıma çok mutlu oldum. Hediyeleri için de ayrıca çok teşekkür ederim. Bunlar da bana gönderdiği hediyeler.Sevgiler

Şafak

8 yorum:

 1. Ben sizi tanıdığım için çok mutlu oldum. Hediyelerinizi güzel günlerde kullanın :))

  YanıtlayınSil
 2. ne güzel bir etkinlik olmuş :) haberim olsaydı ben de katılırdım .. yeni arkadaşlıklar için çok güzel oluyor böyle etkinlikler cnm dediğin gibi..

  YanıtlayınSil
 3. Güle güle kullanın :) biz de çok seviyoruz böyle etkinlikleri, vesileyle çok şeker insanlarla tanışıyoruz :)

  YanıtlayınSil
 4. Merhaba Şafak Hanım blogumdaki yazıma destek verdiğiniz için teşekkür etmek istedim. Çok ama çok zarifsiniz çok duygulandım. Derhal takibe aldım ve sizi tanıdığım için çok mutluyum.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Lafı bile olmaz, böyle duygu dolu bir konuyu böyle güzel kaleme aldığınız için yüreğinize sağlık. Hiç unutmayın, çocuklarınıza da anlatın. Yaşanan acıların bir daha yaşanmamasını tüm kalbimle dilerim.

   Sil

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...