1 May 2015

SENSİZ O KADAR BENSİZİM Kİ

Hüzünlerimi koysam bu gece kadehe, yaşanmışlıkları, yaşanamamışlıkları. Sonra üstüne hayal kırıklıklarımı eklesem, umutlarımı, umutsuzluklarımı...

Senli günlerimi meze yapsam yanına, sensiz gecelerimi.... Bir de şöyle en güzel tabakta sunmalıyım kendime, bana bıraktığın acıyı.

Anılara dalsam, bilmem kaçıncı kere yaşasam. Bir daha, olmadı bir daha, bir daha. Değiştirmek mümkün olsa, şimdi ki aklım olsa mesela. Yağmurlar daha mı az yakar canımı bu defa...

Seni düşünmek tüm inançlarımı yeniden sorgulatıyor bana. Ya inandıklarım gerçek değilse. Lütfen gerçek olsun diye dua ediyorum yaradana.... Ne kadar ironik oluyor bir bilsen bu durum ne kadar karmaşık.

Aylardan Mayıs... Kaç Mayıs daha geçecek bu acıyla.... Eskiden olsa bitsin diye dua ederdim. Oysa şimdi kendimden çok sevdiklerim var benim. Vazgeçemediklerim. Bensizliği yakıştıramadıklarım.

Oysa sensiz, o kadar bensizim ki...

Bütün öfkelerim aslında kendime. Yapmadıklarıma, yapamadıklarıma..... Masallar hep mutlu sonla biter, sensiz masal olamadım ben bu dünyada.

Ah şu zaman zaman aklıma gelen acıların var ya. Yanlışların, yalnızlıkların. Yaşamadıkların, yaşamaktan pişman oldukların. İçinde ben olmayan tüm bunlarla beni yaralayışların.

Böyle anlarda tüm kainat sussun istiyorum. Her şey sussun, herkes sussun. Saatler dursun.

Sadece uyumak istiyorum.....

Sensiz o kadar bensizim ki...

9 yorum:

 1. Ozan Ağrı nın Kitabının adı sensiz o kadar bensizim ki..alıntı yapmışsın sanırım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bahsettiğiniz kitabı hiç okumadım, işin kötü tarafı söylediğiniz yazarı da tanımıyorum ama araştıracağım şimdi :( ama kimbilir belki bir yerlerde duymuş yada okumuşumdur.
   Ben şiir yazmak için hiç oturmam bir şey dinlerken mısralar dökülür kendiliğinden, yazı yazarken de öyle. O nedenle bazen imla hatalarım olur, bağlantısız gibi görülen, koşarken yazılmış izlenimi veren cümlelerim :)
   yorumunuz için teşekkürler

   Sil
  2. ben şiiri 1 mayıs ta yazıp yayınlamışım. O şiirimle aynı ismi taşıyacak olan kitabı için 31 mayıs da imza atmış. O benden alıntı yapmış olmasın :)

   Sil
  3. Belki Ozan Ağrıdır :D bana da çok geliyo böyle alıntı mesajları ama alıntı değil tabi :D

   Sil
  4. yok valla değil. Yaşanmışlıklar hep aynı değilmi aslında. Herkes farklı yaşıyor ama benzer duygular hissediliyor. Ozan Ağrı'yı araştırdım bu arada. Çok güzel sözleri var. İmzalı kitabını istedim bakalım gönderecekmi :)

   Sil
 2. Çok güzel bir şiir emeğine sağlık Şafak abla :D Sadece uyumak istiyorum cümlesi mest etti beni :)

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel :-) çok beğendim

  YanıtlaSil

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...