30 Kas 2015

Bekle Bizi 2016 Geliyoruz Etkinliği

Merhaba,

Geçtiğimiz haftalarda sevgili Soran Anne Çiğdem ve EniseLives Enise'nin daveti ile Bekle Bizi 2016 etkinliğine davetliydim. Birbirinden değerli bloggerların katıldığı etkinlik, Forum İstanbul'da yer alan Legoland'da yapıldı.  Bizim için doğum günlerini kutladıkları alanı ayarlamışlardı.Açılış konuşmasını sevgili ev sahibelerimiz yaptı. Ardından o gün oraya şahsen gelen sponsorlarımız hem firmalarını hemde ürünlerini ve deneyimlerini bizimle paylaştılar.


Diyetin kişiye özel olması gerektiğini savunan Formeo Anne Çocuk bizim için Ankara'dan gelmiş. Online destek de alabiliyorsun. Kilo vermek isteyenler sitelerini inceleyebilir.


Wella yetkilisi hem ürünlerden bahsetti hemde saç bakım ile ilgili bilgiler verdi. 


Tatlimo.com  yetkilisi Mahmut bey de bizlerleydi. Hem 2016 planlarından bahsetti hemde masalarımızı yine o güzel sepetlerle süsledi.


Pakolino hem bizlere mini bir sunum yaptı markasının nasıl doğduğunu anlattı hemde 3-7 yaş arası çocuklar için hazırlanan aktivite kutularından hediye etti.  


Yeşil anne çocuk ve bebekler için organik cilt yıkma jeli ile bizimleydi. Denedik bile. Kokusunu ve sonraki etkisini beğendim,


Mutlu mumlar, hoş mumları ile bizimleydi. Teşekkürler


#kirlenmekgüzeldir ile sosyal medyada bir çok paylaşımını gördüğünüz,  yılların güçlü markası Omo bizimleydi. Onları sevdiğimi biliyorlar :) 


Bu güzel çiçek Succa Succulent'in hediyesi. İnşallah bakmayı becerebiliriz. 


Evimde bir çok ürününü kullandığım Edu Kids'in Kelimelerin Oyunu Hecelerin Uyumu eğitici oyun kartları için teşekkür ediyorum. Bende bir tane daha olduğundan bir çocuğa hediye edilecek :)


Evde yoğurt yapan biri olarak, Danem Kefir'e ait bu ürünü oldukça merak ediyorum. Henüz denemedim ama denedikten sonra sizlerle detaylı olarak paylaşmayı düşünüyorum.


Bu organik Devam sütünü aynı zamanda yoğurt yapımında kullanabiliyormuşuz. Keçi sütünden bir mama. Teşekkürler Hiper Farma.


Şu Baby Corner ürünlerine bayılıyorum. Baksanıza lolipop şeklinde yapmışlar :) Teşekkürler


Üzerindeki tarihe dikkat etmediğimden kullanamadım ama Jurassic Land'ı merak ediyorum. Ege'nin de bir dinazor hayranı olduğu düşünülecek olursa mutlaka ziyaret edilecek :)


Legoland bizi o gün misafir etmekle kalmadı hemde bilet ve legolarından da hediyeler verdi. Teşekkür ediyoruz. 


Mentos çok şirin bir kutu hazırlamıştı bizler için. Sakızları çiğnemelere doyamadık :) Teşekkür ederiz.


Bebak ürünlerini sevdiğim doğrudur. Daha öncede defalarca paylaştığım marka bu güzel ürünlerle bizlerleydi. Acı badem sütüne olan sevdamı bilmeyen kalmasın ;) 


Annelik Sanatı Dergisi bizlere dergi göndermişti. Teşekkürler.


Pierre Fabre Dermatologie ürünü Elancy kremler için  teşekkürler. Ülkemizde online satış yapan bir çok sitede bulunabiliyor.  


Neoutrogene markasını tanımayan yoktur aranızda. Derinlemesine temizlik vaat eden firma yüz temizleme ve canlandırıcı peeling ürünleri ile bizlerleydi. teşekkür ediyorum.


Yazımın sonunda sponsor firmalarımıza ve sevgili ev sahiplerimize tekrar teşekkür ediyorum. Etkinliği sosyal medyada #beklebizi2016geliyoruz ve #annelerlegolandde hashtagleri ile takip edebilirsiniz.

Bir başka yazıda görüşmek üzere hepinize sevgiler

Şafak 

2 yorum:

  1. Güzel bir etkinlik olmuş.Tüm ürünlerinizi de güle güle kullanın.

    YanıtlaSil
  2. Şafak bizlerle olduğun için biz teşekkür ederiz. Jurassicland a istediğin zaman gidebilirsin. bana söylemen yeterli :)

    YanıtlaSil

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...