24 Nis 2018

Mediwell Ayak Bakım Kremi ve Topuk KremiMerhaba,

Bu yazıyı yazalı aslında çok uzun zaman oldu ama resim çekmeyi hep ertelediğimden taslaklarda unutulmuş :) Bu nedenle kışın gelmesiyle vb. cümlelere bakmayın :)


Bugün sizlere kışın gelmesiyle birlikte instagram sayfalarında sıkça görülen Mediwell Ayak Bakım Kremi ve Topuk Kreminden bahsetmek istiyorum.

Ben yazın kuruma, çatlama yada pul pul dökülme sorunu yaşamasam da ne yazık ki kışın gelmesi ile kuruma ve pullanma sorunlarını yaşıyorum. Bu nedenle sık sık ayak kremi deniyorum. Ne yazık ki halen istediğim sonucu veren bir krem ile tanışamadım.

Bu nedenle geçtiğimiz bir ay boyunca Mediwell'in bu iki ürünü denedim. Önce ürünlerin bize sundukları nelermiş bir bakalım.

    


Mediwell Topuk Bakım Kremi; çatlamış, yıpranmış ve sertleşmiş topuklara yoğun bakım sağlayarak cildin yumuşak ve sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı olur. İçeriğindeki bitkisel yağlar sayesinde yeniden çatlak oluşumunu engeller.

Mediwell Ayak Bakım Kremi, günlük ayak bakımını sağlayan özel bitkisel içerikli formülü ile ayağın doğal nem dengesini koruyarak çatlak oluşumunu engeller. Ayaklarınızın yumuşak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. 


Benim aldığım sonuca gelecek olursak,

Ne yazık ki iki üründe istediğim sonuca ulaşamadı. Hatta vaatlerinin tersine ayaklarımı öyle kuruttu ki inanamadım.  Ayağımda ve topuğumda çatlak yoktu ama pullanma vardı ve ne yazık ki ürün pullanan ayak derimin daha da kalınlaşmasına ve derinin beyazlaşmasına neden oldu.

Bitkisel içeriği olan ürünler genel olarak bana çok işe yaramaz. Ya da bitkisel ürünlerin içine katılan kimyasallardan böyle olmuştur bilemiyorum.

Ürünlerin fiyatı ortalama 15 TL civarı. Benim için uygun bir ürün olmadı ama fiyatı ucuz olduğundan bir deneyebilirsiniz.

Bir başka yazıda görüşmek üzere
Sevgiler
Şafak

5 yorum:

 1. Açık ayakkabı giyme mevsimi yaklaşıyorken ayak bakımını ihmal etmemek lazım..Ama bu ürünler sana göre değilmiş ne yazık ki :(

  YanıtlaSil
 2. Hello ! just an invitation to join us on "Directory Blogspot" to make your blog in 200 Countries
  Register in comments: blog name; blog address; and country
  All entries will receive awards for your blog
  cordially
  Chris
  http://world-directory-sweetmelody.blogspot.fr/
  Hello ! just an invitation to join for the community. This allows you to promote your website and publish articles
  https://plus.google.com/u/0/communities/109662684129677096983

  YanıtlaSil

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...