22 Haz 2018

Köfteci Yusuf Beylikdüzü


Merhaba, 
Bügün sizlere Beylikdüzü'nde bulunan Köfteci Yusuf isimli mekandan bahsetmek istiyorum. 

Köfteci Yusuf,  Bursa’da 9, İstanbul'da 7, İzmir'de 5, Ankara'da 4, Aydın’da 3, Bilecik, Eskişehir ve Kocaeli de ikişer şube , Balıkesir, Denizli, Isparta , Kırıkkale ve Yalova da birer olmak üzere toplam 38 KÖFTECİ YUSUF Şubesi ; Bursa'da 2, İzmir'de 2 , İstanbul ve Kocaeli'de birer DÖNER Y şubesi ile toplamda 44 şube ile 1996 yılında İznik'de kurulmuş bir Köfte fabrikası :)Bizim eve yakın olan Köfteci Yusuf Beylikdüzü Media Markt AVM Şube sanırım geçen yıl açılmıştı. Çok methini duyunca bizde kalkıp denemek için mekanın yolunu tuttuk. 


İçeriği girdiğinizde ilk göze çarpan şey kalabak. Bir çok masa var içeride. Bir sürü de çeşitli kademelerde çalışan garson.  Acaba hızlıca servis alır mıyız diye düşünürken çoktan masaya oturmuştuk ve siparişlerimizi almak için bir garson yanımıza gelmişti bile. 

Siparişlerimiz çok hızlı bir şekilde masamıza ulaştırıldı. Hepimiz önce bir az çorba içelim dedik. Çorbalar oldukça lezzetliydi. Çocuklar bile mırıldanmadan içti :) 

Köfteyi porsiyon olarak alabildiğiniz gibi isterseniz kilo ile de sipariş verebiliyorsunuz. Garsonun da yönlendirmesi iel bizde kilo ile sipariş vermeyi tercih ettik. 

Köfteci Yusuf'da her türlü alkolsüz içecek bulmak mümkün. Ayrıca isterseniz litrelik olarak da kendi markası olan ayrandan da sipariş verebiliyorsunuz. Fiyatlara gelecek olursak ortalama rakamlar. Bir başka restoranda da yiyecek olsanız benzer bir hesap ödeyebilirsiniz. Instagram hesabımdan yaptığım paylaşımlarda, pişmeden geldiği ile ilgili yorumlar da olmuştu ama bizimkiler iyi pişmişti. Sanırım mağazaya göre farklılık göstermekte. %100 Yerli sermaye ile kurulmuş olan bu aile şirketi, daha uzun yıllar bizlerle olacak gibi görünüyor. Yolunuz düşerse sizde bir uğrayın

Sevgiler
Şafak


2 yorum:

 1. İlk açıldığı zamanlardaki kalitesi kalmadı. Etler pişmemiş geliyor. Sıcaklıktan genelde eser yok. Kalabalıktan dolayı sürekli bir gürültü durumu. Bu nedenle benim tercih ettiğim mekanlardan değil maalesef...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yazımda da belirttiğim gibi instagram paylaşımıma da bu tarz yorumlar geldi. Uyarmak lazım sanırım bu tarz durumlarda müşteri hizmetlerini ki dikkat etsinler.
   Yorumunuz için teşekkür ederim

   Sil

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...