30 Haz 2013

AVCILAR SANAT ATÖLYESİ TÜZE SİTESİNDEYDİ
Dün akşam sitemizde tiyatro gösterisi vardı. ASA Tiyatro ekibinin oynadığı Ocak isimli tiyatro oyunundan başlangıçta biraz önyargılı gitsem de gerçekten memnun şekilde ayrıldım. Hatta öyle ki bir ara öyle çok duygulandım ki nerdeyse ağlayacaktım. 4 çocuk, anne, baba ve babaanneden oluşan 7 kişilik yoksul bir ailenin hikayesi. Yoksulluklarına ve birbirinden oldukça farklı psikolojiye sahip bu ailenin, bu yoksulluk içinde yaşadıkları olumsuzluklara karşı direncini, çatışmalarını anlatıyor oyun kısaca.

Ben tiyatro seyrederken eşim iki oğlumuzla da evde kaldı. Birini uyuturken bir diğerine mama yediriyordu:))

Benim kocam bir başka valla. Böyle baba bulmak çok zor. Herkes bu kadar çocuklarına ilgili olamaz. İyi ki varsın sevgilim sen olmasan ben ne yapardım.

Neyse işte tiyatrodan bir kaç kare. Çok beğenildiği için tekrar oynayacaklar. Bu geceyi düzenleyen Pilavcızadem Beylikdüzü'nün sahibi İlknur hanıma, Lokali bizim için hazırlatan Yöneticimiz Fuat beye, ve tabi Asa Tiyatro Ekibi oyuncularına çookk teşekkür ederiz.

 
 
 
 
işte ağladığım sahne :)
 
 
 
 
 
 
 
Seyirciniz bol olsun Avcılar sanat Atölyesi. Süperdiniz
 
Sevgiyle kalın
Şafak
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...