13 May 2014

COSMED SELÜLİT LOSYON HEDİYESİ

Merhaba,

Geçen haftalarda Sosyal Anneler'in yaptığı hediye etkinliğinde, Cosmed Body Care Anti Cellulite Lotion ve Cosmed Body Care Anti Cellulit Serum kazanmıştım. Paketim geçen hafta elime geçti. Aynı üründen Sosyal Anneler 1. yıl kutlamasında da hediye edildiğinden, Sosyal annelerin yöneticisi, Bir Kadın Yazıyor web sitesinin sahibi Sezen'e "Ben bu ürünü izleyicilerime hediye etsem olmaz mı? Ayıp olmaz di mi?" dedim. Baktım hiç itiraz yok, nihayet bu akşam bu postu hazırladım :) Ve ürünlerden Cosmed Body Care Anti Cellulite Lotion 'u size hediye etmeye karar verdim. Bir diğerini de bir başka sefer hediye olarak yine sizlerle paylaşacağım.Önce size selülit ürünleri biraz tanıtayım. Daha fazla bilgi edinmek için  Cosmed'in web sitesini inceleyebilirsiniz.
Cosmed Body Care Anti Cellulite Lotion gündüz kullanımı için uygun, leke bırakmaz bir ürün olması hemen sürüp dışarı çıkabileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca sıkılaştırıcı özelliği sayesinde vücudun her yerinde kullanılabiliyor. 150 ml.


Cosmed Body Care Anti Cellulit Serum ise gece yatmadan önce vücudun ilgili yerlerine aşağıdan yukarıya doğru dairesel hareketler ile masaj yapılarak kullanılıyor. İçerisinde 10 adet 10 mk lik tüp bulunmakta. Hem selülitleri yok ediyor hem de yeniden oluşumunu engelliyor.
Öncelikle her iki üründe unisex. Paraben içermiyor, dermatolojik olarak test edilmiş. Renklendirici ve koku içermiyor, içeriğinde alkol bulunmuyor.


Cosmed Selülit Losyonun piyasa değeri yaklaşık 65 tl. Size hediye edebilmem için gerekenler ise;

Blogumun izleyicisi olmanız ve beni Google + da takip etmeniz (Zorunlu)

Şafagın Dünyası facebook sayfasını  Beğenmeniz  (Zorunlu)

Çekilişi herhangi bir sosyal medyada paylaşıp linkini benimle paylaşmanız 
 (Zorunlu)


başka kanallarda takipçim olmayabilirsiniz. Zaten Twitter, İnstagram, Bloglovin gibi kanallarda da takip etmek isteyenler ediyordur.

Bu güzel ürünleri kime hediye edeceğimi bulmak  için bitiş tarihi en geç 30 Haziran. İstediğim sayıya ulaşırsa daha erken kapatabilirim. Yurt dışına gönderim yapamıyorum. Yurt içi kargo ücreti bana ait. 

Alttaki formu doldurmanızı rica ediyorum. Yorumlar kısmını dikkate almayacağım.

Sevgiyle kalın
ŞafakHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...