11 Mar 2016

Averzio Tekstil Ürünleri

Herkese merhaba,

Hafta sonu katıldığım Kelebek Kadınlar etkinliğinde, sponsor firmalardan biri vardı ki, sanırım, çocukları mutlu ettiği için blogger anneleri de çok mutlu etti. Averzio Tekstil Ürünleri.

Dileyenlere tek kişilik yatak örtüsü dileyenlere de çocuklarının sevdiği karakterlerde, yatak örtüsü hediye ettiler. Ben ikisi arasında seçim yapamadığım için, hem egenin hem de Efe'nin sevdiği karakterleri bildirip, hangisi uygunsa demiştim. Şans Efe Deniz'e güldü :) Benim aslan, kaplan, kurt seven oğluma Aslan kral 'ın karakteri olan yatak örtüsü hediye geldi. Efe Deniz onu daha yatağa seremeden yere attı ve üzerine yattı. Gözlerindeki sevinci görüyor musunuz? Çocukların mutluluğu her şeye değiyor. Ürün kapitoneden ve dijital baskı ile üretiliyor. Dokusu çok yumuşak ve sanki elastiki bir yapısı var (Ben bu kumaş nakış dikiş işlerinden pek anlamadığımdan size en kolay böyle tarif edebilirim :) ) 160*210 ebatlarında ki örtü pike olarak da kullanılabilir. Örtü ve kırlent olarak iki parça geliyor. 

Averzio web sitesinden online sipariş verebiliyorsunuz. Bunun için öncelikle, üye kaydı yapmanız gerekiyor. Ardından ürününüzü seçerek siparişinizi tamamlıyorsunuz. Siparişi sonrasında sipariş numaranızdan da takip edebilirsiniz. Ürün fiyatları 109,90 TL.

#kelebekkadinlaretkinliği ile bizi firmayla tanıştıran sevgili Beğendim Paylaştım Şerife'ye ve @averzio ya teşekkürler

Sevgi ile kalın,
Şafak


17 yorum:

 1. Paşaya bak sen nasılda kurulmuş,yerim ben onu yatak örtüsü de cıvıl cıvıl :)

  YanıtlayınSil
 2. Nek adar mutlu olmuş :))) iyi gnlerde kullansın küçük prens :))

  YanıtlayınSil
 3. Efe Deniz'in mutluluğu daim olsun.. Yüzünden gülücükler eksik olmasın..
  Averzio'nun kalitesi fotoğraftan bile net olarak anlaşılabiliyor.. Güle güle kullansın minik..
  Sevgiler..

  YanıtlayınSil
 4. Ben de beğendim yumuşacıkmış :)

  YanıtlayınSil
 5. güle güle kullansın yakışıklı prens..

  YanıtlayınSil
 6. güle güle kullansın yakışıklı prens..

  YanıtlayınSil
 7. Canım benim ne de mutlu olmuş öyle güle güle kullanın :)

  YanıtlayınSil
 8. Güle güle kullanın.Kuzunun mutluluğu yüzüne yansımış gerçekten.Bizde bir bana yok mu krizi yaşandı ama daha sonra bir tane daha alacağımızı söyleyerek konunun üstünü kapattık :)

  YanıtlayınSil
 9. maymun yaaa,ısırırım :))

  YanıtlayınSil

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...