10 May 2013

EFE DENİZ'İN KONAKLARI...... DÖKÜLÜR YAPRAKLARI :)

Geçen hafta Efe Deniz'in saçındaki konakları fark ettik. Ege'de de böyle bir durum yaşadığım için hemen zeytinyağını alıp saçının diplerine sürdük. 2 saat sonra yıkadığımızda ne yazık ki hiç biri çıkmamıştı. Bunun üzerine eşim "Sen beceremedin dur ben hemen hallederim" dedi. Oda aynı işlemleri tekrarladı ama olmadı. Buna sevinmedim desem yalan olur. Eğer yapabilseydi rezil olacaktım.

Dün birden aklımda bir şimşek çaktı. E tamam zeytinyağını sürüp beklettik ama kendi kendine mi dökülecek bu konaklar. En can alıcı noktayı atlamıştık. Zeytinyağını sürüp beklettikten sonra ince uçlu, sık telli bir tarakla taramak. Tararken kafa derisi kırmızı oldu bende canını yaktım diye üzüldüm ama bir kaç dakika sonra ne kızarıklıktan ne de konaktan iz kalmamıştı.Bu iş için özel şampuan vb. şeylere bir sürü para vermeyin. Biraz zeytinyağı tüm sorunu çözüyor.

Sevgiyle kalın
Şafak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...